دربـاره دوربینــو

هر آنچه باید در مورد ما بدانید

بیوگرافی ما

دوربینو

فروشگاه عصر جدید با نام سابق رویال ،از سال 1361 فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری آغاز کرد. از ابتدای فعالیت تلاش ما بر این بوده تا رضایت شما عزیزان را از خرید تامین کنیم .

در فروشگاه عصر جدید انواع دوربین عکاسی و فیلمبرداری ،تجهیزات و لوازم عکاسی و انواع استابلایزر با شرایط عالی و با قیمتی رقابتی و مناسب در اختیار مشتریان قرار داده میشود .نگران نباشید مجموعه ما جهت تکمیل خدمات خود تعمییرات دوربین شما را هم انجام میدهد .

با توجه به گسترش فضای مجازی و تمایل مشتریان به خرید آنالین تصمیم گرفتیم تا با راه اندازی فروش اینترنتی از طریق سایت و اینستاگرام با نام دوربینو امکان فروش به صورت آنلاین را برای شما مشتریان عزیز فراهم کنیم .

شما در سایت دوربینو میتوانید با خیالی راحت و به آسانی به مقایسه و بررسی و همچنین خرید تجهیزات بپردازید و از همراهی کارشناسان ما در هر لحظه برخوردار باشید . تمام تلاش ما در در فروشگاه حضوری عصر جدید و سایت دوربینو این است که در سطحی به شما خدمات بدهیم که بعد از خرید از ما به فروشگاه های دیگر فکر نکنید.

با وجود داشتن نماد الکترونیک شما میتوانید علاوه بر خرید حضوری سفارشات انلاین خود را با اطمینان خاطر از طریق وبسایت دوربینو ثبت و در اسرع وقت (حداکثر 3 ساعت پس از ثبت در تهران و 2 روز بعد از ثبت در شهرستان) دریافت نمایید .

درحال حاظر فروشگاه دوربینو بصورت تخصصی روی محصولات Sony ، Nikon ، Canon ، DJI ، Zhiyun-Tech فعالیت میکنید .

شعار کارکنان دوربینو عبارت است از : هدف از فروش، کمک به دیگران در به دست آوردن احساس خوشایندی است که می‌خواهند از خریدشان داشته باشند، و این تفکر تعیین‌کننده سیاست کلی دوربینو است. به همین دلیل این مجموعه موفق شده است با به‌کارگیری شیوه‌هایی که درنهایت منجر به رضایت مشتریان می‌شود در جهت تهیه اقلام موردنیاز عکاسان و فیلم‌برداران اقدامات مؤثری انجام داده و از این طریق به اعتبار قابل‌توجهی دست یابد.

ادرس فروشگاه

تهران – میدان امام خمینی -خیابان باب همایون-کوچه قنات – پلاک ۱۳ – فروشگاه دوربینو
تلفن تماس :02133113809 | 09129595105

ادرس دفتر تعمیرات

تهران – خیابان جمهوری – بعد از شیخ هادی – پاساژ شرکا – طبقه اول – شماره ۵۲
تلفن تماس : ۰۲۱-۶۶۷۱5۹۹۶ | ۰۹۱۲۱۲۴۲۷۵۷